Walcheren & De Bevelanden

Terugblik lezing Robbert Lauret 23 april 2026

Op 23 april heeft Robbert Lauret een lezing gegeven. Hij is in het dagelijks leven ambtenaar en in zijn vrije tijd tuiniert hij heel erg graag. Eerst op een landgoed en nu
op zijn Groei & Bloei moestuin van 300 m2. Zijn lezing ging dan ook over zijn ervaringen met het moestuinieren. Omdat hij in Den Bosch op zandgrond tuiniert moet hij veel meer voor een goede bodem doen dan wij op onze kleigrond. Dit was voor hem een leerproces. Na de pauze heeft hij het vooral gehad over zijn nieuwe passie, de tafeldruif en wat er allemaal bij komt kijken om een tafeldruif heelhuids het seizoen door te krijgen. Heel interessant!.
Robbert schrijft regelmatig voor Groei & Bloei.
Voor, in de pauze en na afloop van de lezing was het ook heel gezellig. Met de handschoenenverkoop van Sietske en Mien Kodde en met de zadenbieb van Wendela. Kom dus ook eens naar een lezing. We zijn nog bezig met twee lezingen voor het najaar.

Christien van den Bosch, commissie lezingen